UrwijNagrody.pl - FAQ
Q: Czy ktoś już tutaj wygrał?
A: Tak, wygrało już tu wiele osób, możesz sam/sama ich zapytać na czacie, jednak gdy nadal nie jesteś pewny, w tym temacie : http://urwijnagrody.pl/forumdisplay.php?fid=18 masz pokazane jak wielu z Nas wygrało już przeróżne nagrody, począwszy od płyt czyszczących, przez gry komputerowe, głośniki 2.1 czy PSP, dochodząc aż do Xboxa 360
Q: Ile Urwifuntów dziennie mogę zebrać?
A: Jeśli posiadasz konto Silver ok. 22 UF, jako Gold ok. 44 UF, jako VIP ok. 66 UF. Warunkiem uzbierania tylu Urwifuntów jest 3-krotne poprawne zrobienie zadania, przejście 5 poziomów labirynciarza i logowanie w Happy Hour.
Q: Ile jest zadań i gdzie mogę je znaleźć?
A: Zadania znajdziesz od razu po zalogowaniu na głównej stronie. Mamy 3 zadania: Film, Kalambur i Liczydło. Zadania te dostępne są przez cały dzień od 24:00 do 23:59. Każde możemy rozwiązać tylko 1 raz dziennie.
Q: Czy jeszcze w jakiś sposób można zdobyć Urwifunty poza zadaniami?
A: Oczywiście, że można. W przypadku kont Gold i VIP można wpisywać zagadki na urwiczacie zwane powszechnie kodami (Gold – 2 UF, VIP – 4 UF), ponadto grę w kamień papier nożyce (przy 5 wygranych to 5 UF), dodatkowo UF za poleconych (wyjaśnione będzie poniżej). Czasami pojawiają się na forum w dziale Konkursy organizowane przez moderatorów/administratorów obstawianie wyników ważnych wydarzeń sportowych (LM, LE). Za poprawne wytypowanie wyniku jest to odpowiednio dla rodzaju konta: 5UF/10UF/15UF. Kolejnym sposobem jest rozwiązanie Kalamburu, który wieczorami rysujemy na Urwiczacie. Do zdobycia jest odpowiednio (Gold/VIP) 2UF lub 4UF.
Q: Kupując konto za pomocą usługi SMS wpisałem błędny kod i pobrało mi pieniądze. Co robić?
A: Dowolna treść wysłana pod numer platnosci.pl jest płatna. Serwis UrwijNagrody.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy swoich Użytkowników.
Q: Ile dostanę urwifuntów za osobę poleconą?
A: Użytkownik z kontem Silver otrzymuje za poleconego 1 uf jeżeli polecony zdobędzie min 250 uf. Jeżeli polecony kupi konto Gold na 30 dni Użytkownik otrzymuje 1uf, jeżeli polecony kupi konto Vip Użytkownik otrzymuje 2uf. Użytkownik z kontem Gold otrzymuje za poleconego 2 uf jeżeli polecony zdobędzie min 250 uf. Jeżeli polecony kupi konto Gold na 30 dni Użytkownik otrzymuje 3 uf, jeżeli polecony kupi konto Vip Użytkownik otrzymuje 4 uf. Użytkownik z kontem Vip otrzymuje za poleconego 3 uf jeżeli polecony zdobędzie min 250 uf. Jeżeli polecony kupi konto Gold na 30 dni Użytkownik otrzymuje 5 uf, jeżeli polecony kupi konto Vip Użytkownik otrzymuje 10 uf.
Q: Co to jest Happy Hour?
A: HappyHour jest to jednogodzinny okres czasu w którym za logowanie dostajemy dwa razy więcej Urwifuntów. Konta Silver 2 UF zamiast 1 UF, Gold 4UF zamiast 2 UF, konta VIP 6 UF zamiast 3 UF. HappyHour jest włączane losowo zawsze o pełnej godzinie między 7 rano a 22 wieczorem. Dodatkowe punkty za logowanie w HappyHour user może otrzymać wyłącznie wtedy gdy jest to jego pierwsze logowanie w danym dniu.
Q: Co to jest zagadka na czacie?
A: Zagadka na czacie pojawia się w formie kodu, który należy jak najszybciej przepisać, osoba która przepisze go poprawnie jako pierwsza zdobywa 2 UF (VIP) lub 1 UF (Gold). Podczas przepisywania trzeba zwracać uwagę na wielkość czcionek. Nigdy w kodzie nie ma polskich znaków: ą, ę, ź, ż, itd. Po przepisaniu kodu przez jedną osobę, nie przepisujemy go już więcej. Wygląda ona tak:


Występuję w przedziale czasowym między 15 do 25 minut 24h na dobę :)
Q: Czym różnią się konta Silver, Gold i VIP?
A: Porównanie wszystkich tych kont znajduje się na http://urwijnagrody.pl/konta
Q: Gdzie mogę wykupić konto VIP lub Gold?
A: Na podstronie http://urwijnagrody.pl/doladuj
Q:Chciałbym usunąć swoje konto z serwisu Urwijnagrody.pl Co robić?
A: Wystarczy napisać wiadomość na kontakt@urwijnagrody.pl
Q: Czy mogę zmienić swoje dane podane przy rejestracji?
A: Tak, jest taka możliwość, ale są to drobne poprawki, nie zmiana wszystkich danych. Napisz na e-mail: kontakt@urwijnagrody.pl
Q: Czy na jednym adresie IP może być zarejestrowane kilka kont?
A: Maksymalnie posiadać można 3 konta, ale zarejestrowane na różne dane.
Q: Czy płaci się za wysyłkę wygranej?
A: Nie, wszelkie koszty pokrywa Administracja Portalu Urwijnagrody.pl
Q: Czy serwis Urwijnagrody.pl wysyła nagrody za granicę?
A: Nie, wysyłka nagród obejmuje tylko teren Polski.
Q: Dlaczego nie mogę wymienić urwifuntów na nagrody skoro mam wystarczająca ich ilość?
A: Nagrody są dostępne tylko wtedy, gdy występuje tzw. RESTOCK. Występuje on nieregularnie.
Q: Co to jest restock?
A: Jest to moment w którym można urwać daną nagrodę, czyli stać się jej posiadaczem, ale pod warunkiem iż ma się odpowiednią ilość urwifuntów na jej zdobycie. Odbywa się mniej więcej raz na 2 miesiące. Mamy 4 rodzaje restocków: 1. Gra zręcznościowa: Urywanie na podstawie gry zręcznościowej którą już wszyscy zapewne znacie czyli SNAKE. Osoba która zbierze największą ilość punktów w jak najszybszym czasie wygrywa nagrodę. 2. Licytacja: Urywanie na podstawie: Kto da więcej. 3. Rywalizacja pisemna: Urywanie na podstawie jak najszybszego przepisania ciągu znaków. Mogą być to same cyferki (12345...), litery (abcdef...), jak i pomieszane (ad32s92). Jednak trzeba pamiętać, że wielkość liter ma znaczenie! Kto najszybciej przepisze, nagroda jest jego! 4. Kampienie (odświeżanie strony do czasu urywania): Pewnie wielu z Was myśli, o co chodzi. Kampenie? Cóż to? A więc, urywanie polegałby na zasadzie odświeżania strony do czasu pojawienia się napisu "Zamawiam", "Zamawiam tę nagrodę" pod danym przedmiotem, po czym należałoby przepisać drobny ciąg znaków typu: 2832 lub obliczyć coś z matematyki, np. 2+7 i należy podać wynik, w tym przypadku = 9. Jednak, należy się spieszyć! Kto pierwszy ten lepszy! O restocku jesteśmy powiadomieni drogą meilową oraz w Powiadomieniach w górnym pasku nawigacyjnym strony.
Q: Ile nagród można zamówić na restocku?
A:Podczas jednego restocku można urwać (zamówić) tylko 1 nagrodę.
Q: Dlaczego Urwisłówko/Uriwnutka/Urwipuzzle nie działają, gdy na nie wchodzę?
A: Jeśli żadna z tych gier nie jest aktywna oznacza to, że obecnie nie trwa kolejna edycja danego konkursu i trzeba czekać na następną.


© 2021 UrwijNagrody.pl O serwisie | Regulamin | FAQ | Kontakt